NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ

Nasze Przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiego programu edukacji stomatologicznej

Niesamowity świat higieny jamy ustnej

Program edukacji stomatologicznej Instytutu
Blend-a-med Oral-B®

O programie

Witamy  w ogólnopolskim  Programie edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” przygotowanym przez Instytut Blend-a-med Oral-B®!

Wiek 6-7 lat to najlepszy czas, aby pomóc dzieciom wykształcić towarzyszące im już przez całe życie pozytywne nawyki dbania o higienę. „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” powstał, aby zaangażować dzieci w zajęcia, podczas których zdobędą niezbędną wiedzę na temat higieny jamy ustnej, dbania o zęby, sposobów i częstotliwości prawidłowego szczotkowania zębów oraz przełamania bariery regularnych wizyt stomatologicznych. Dowiedzą się jak ważne jest dbanie o stan zębów już od najmłodszych lat.